شمانیوز
کد خبر : 933233

دیوید بکام اسطوره فوتبال انگلیس و مالک جدید باشگاه اینترمیامی قصد دارد تا تیمی قدرتمند را آماده رقابت در لیگ آمریکا کند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  بکام درنظر دارد تا ستاره های بزرگ دنیای فوتبال را به رختکن تیمش ببرد و طبق گزارش منتشره در روزنامه سان، حالا سرخیو بوسکتس و لوئیس سوارز را مدنظر گرفته تا این دو بازیکن را برای اینتر میامی خریداری کند.

طبق گزارش رسانه های ورزشی بکام پیش از این تلاش کرده بود تا لیونل مسی را برای انتقال به تیمش متقاعد کند اما ستاره آرژانتینی بارسابه او اعلام کرده که برای تیم دیگری به جز بارسلونا به میدان نخواهد رفت و نمی خواهد فرزندانش که حالا به زندگی در بارسلونا عادت کرده اند و دوستان زیادی در این شهر دارند، به شهر و کشور دیگری نقل مکان کنند. چرا که خودش سختی های ترک دوستان و عزیزان و زادگاهش در سن 13 سالگی را در زمانی که از روساریو به بارسلونا نقل مکان کرده، کشیده است.

در گزارش روزنامه سان به این نکته اشاره شده که بکام حالا سرخیو آگوئرو ، مهاجم منچسترسیتی را مدنظر دارد و قصد دارد تا آگوئرو را که اخیرا با پشت سرگذاشتن رکورد تیری آنری برترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر لقب گرفت را به رختکن تیمش ببرد و او را در کنار سوارز و بوسکتس به زمین بفرستد.

اینترمیامی اولین بازی اش در لیگ ام.ال.اس آمریکا را در روز 14 ماه مارس در مقابل لس آنجلس گلکسی برگزار خواهد کرد؛ تیم سابق دیوید بکام در آمریکا...

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه