شمانیوز
کد خبر : 933406

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به عنوان سرمربی تیم باید بگویم هنوز دلیل قانع کننده‌ای پیدا نکردم که چرا این دیدار باید خارج از ایران برگزار شود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر الکویت اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم در مورد بازی صحبت کنم، باید به عنوان سرمربی استقلال بگویم هنوز دلیل قانع کننده ای پیدا نکردم که چرا این دیدار باید خارج از ایران برگزار شود.

وی افزود: با همه احترامی که برای afc قائل هستم و در همه عمر فوتبالی خود خاطره خوبی از این کنفدراسیون دارم که همواره به دنبال صلح و دوستی است اما برایم قابل پذیرش نیست که استقلال خارج از ایران بازی کند. به نظر afc احترام می گذاریم و به خاطر هواداران به میدان می رویم و امیدوارم در این دیدار موفق شویم.

وی عنوان کرد: استقلال با تیم های هم گروه خود فرق دارد. ما دو بار قهرمان آسیا شدیم و تفاوت ما این است که اگر تیم های هم گروه در کشورهای مختلف بازی کنند، همیشه استادیوم خالی است اما بهترین تماشاگران را داریم و همیشه حداقل 50 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: دوستان خوب اماراتی و قطری دارم و همیشه از خاطرات خوب آزادی صحبت می کنند. فدراسیون آسیا نمی تواند تماشاگران ما را نادیده بگیرد و امروز اگر اینجا هستیم، به دلیل هواداران است.
سرمربی استقلال درباره بحث آماده سازی این تیم برای این مسابقه عنوان کرد: در هفته گذشته تمرینات خوبی انجام دادیم. چند جلسه به دلیل برف تمرین نداشتیم اما تیم آماده است و بازیکنان انگیزه زیادی برای این دیدار دارند. امیدوارم با برد بازی را به اتمام برسانیم.
او در واکنش به مشکل آبی ها برای پرواز به دبی و تاخیر 8 ساعته در این مسیر اظهار داشت: هر چیزی که بوده، گذشته است. ما اکنون اینجا هستیم و به بازی فردا فکر می کنیم.
مجیدی گفت: از فدراسیون فوتبال امارات تشکر می کنم که امروز در فرودگاه و مسیر حضور در هتل، میزبانی خوبی از ما داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • علیرضا

    خوبه

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه