شمانیوز
کد خبر : 933429

مصدومیت جدید گرت بیل سوژه ای است که به مراتب خبرسازتر از گلزنی او در بازی تیمش در جام حذفی اسپانیا بعد از 145 روز ناکامی در گلزنی شده است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  در جریان بازی رئال مادرید مقابل اونیویستاس در مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی اسپانیا برگزار شد، گرت بیل در دقیقه 52 بازی به دلیل از ناحیه قوزک پایش مصدوم شد و بعد از تعویض شدن، روی نیمکت ذخیره ها قرار گرفت. این بیست و ششمین بار در طول دوران حضور بیل در رئال مادرید است که او با مصدومیت روبرو شده. بیل در روز 14 سپتامبر سال 2013 و در بازی رئال مادرید مقابل ویارئال اولین دیدارش را با پیراهن تیم مادریدی برگزار کرد و از آن زمان تا به امروز، شش سال و چند ماه سپری شده و طبق آمار و ارقام بیل هر 89 روز یکبار از زمان انتقالش به تیم مادریدی مصدوم شده است.

البته مصدومیتی که در بازی اخیر رئال مادرید در جام حذفی گریبانگیر بیل شد، مصدومیتی عضلانی نیست. طبق گفته زین الدین زیدان سرمربی رئال:«در جریان بازی پای بیل پیچ خورد و مصدومیتش خیلی جدی نیست ولی او نتوانست بازی را ادامه دهد.» اما همین مصدومیت ساده احتمالا مانع از حضور بیل در بازی شنبه شب تیمش در لالیگا خواهد شد و این درحالی است که دربی حساس و تماشایی شهر مادرید پیش روست.

گرت بیل شانس حضور دربازیهای تیمش درسوپرکاپ اسپانیا در عربستان را به خاطر مشکلات تنفسی و عفونت ریوی از دست داد و همچنان می توان او را کریستالی ترین بازیکن فعلی رئال مادرید دانست. بیل به طور میانگین در هر فصل 4 مصدومیت را پشت سرمی گذارد (هر چند که در فصلهای 14-2013 و 16-2015، او هر فصل 5 مصدومیت داشت). بیل در طول این سالها مجموعا در 93 بازی رسمی تیمش به دلیل مصدومیت غایب بوده و در طول دوران حضورش در تاتنهام هم شانس حضور در 24 بازی را به خاطر مصدومیت از دست داد و بدین ترتیب تعداد مصدومیتهای بیل درطول تمام عمر ورزشی اش ، به عدد 50 رسید. 

درهرصورت این آمار ضعیفی برای بازیکنی در حد واندازه های بیل به حساب می آید. او دست کم تا ماه ژوئن در رئال مادرید خواهد بود و  در آن زمان او به مرز 31 سالگی نزدیک خواهد شد و باید ببینیم که کدام تیمها برای جذب بیل ابراز تمایل خواهند کرد؛ باید این نکته را درنظر داشت که دستمزد نجومی بیل و سابقه مصدومیتهای پی در پی اش ، قطعا سد بزرگی برای بسیاری از تیمها در راستای جذب این بازیکن ولزی خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه