شمانیوز
کد خبر : 933431

کیکه ستین سرمربی جدید بارسلونا در کنفرانس خبری اش قبل از مصاف با والنسیا شرکت کرد و در مورد مسائل مختلفی به گفتگو پرداخت.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  در اینجا می توانید گزیده ای از صحبتهای ستین را مطالعه کنید؛

او در پاسخ به سوالی در مورد احتمال آنکه بارسا برای پر کردن جای خالی سوارز مصدوم یک مهاجم بخرد گفت:« اینها گمانه زنی هایی هستند که من الان درموردش صحبت نمی کنم. فکر می کنم بارسا تیم بزرگی است که همیشه باید برای فتح تمام جامها رقابت کند. نمی توان مصدومیتها را کنترل کرد و این قطعا در روند کار تاثیرگذار است. اما همه اینها فرضیه هستند. همیشه باید آماده بود که اگر چنین اتفاقی رخ داد، آمادگی مقابله با آن را داشت ولی من در حال حاضر دراین رابطه صحبت نمی کنم.»

سوال بعدی از ستین در مورد احتمال انتقال رودریگو مورنو بازیکن تهاجمی والنسیا به بارسا و نظر او درمورد این مهاجم بود. ستین در این رابطه گفت:« من از تمام بازیکنان بزرگ خوشم می آید.» او در پاسخ به سوالی در مورد بازی روز شنبه تیمش مقابل والنسیا و قرار گرفتن رودریگو مقابل بارسا بعد از پشت سرگذاشتن سه هفته مصدومیت گفت:« رودریگو بازیکن فوق العاده ای است که می تواند زندگی را برای هر تیمی سخت کند. من ترجیح می دادم که رودریگو مقابل بارسلونا به میدان نرود. ولی سطح عملکرد والنسیا واقعا بالاست؛ چه رودریگو در ترکیب این تیم باشد و چه نباشد.»

ستین در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد احتمال به میدان فرستادن گریزمان در پست مهاجم میانی تیمش گفت:« ما بازیکن خاصی نداریم که بتواند در پست بازیکن شماره 9 بازی کند. ولی احتمال قرار گرفتن گریزمان دراین پست مطرح است و آن را بررسی خواهیم کرد. گریزمان یک بازیکن صرف پست 9 نیست. ولی توانایی بازی کردن در این پست را دارد و در بازی با ایبیزا دیدیم که او بازی خوانی و هماهنگی خوبی با سایر مهاجمان تیم دارد.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه