شمانیوز
کد خبر : 933459

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: دیدار با تراکتور، آزمون بسیار سختی برای یحیی و پرسپولیس است، ولی هواداران باید به او و بازیکنان تیم کمک کنند تا از این بازی با دست پر رد شود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از میزان، حامد کاویانپور در خصوص تقابل پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: این بازی می‌تواند بعد از مدت‌ها، تنور لیگ را داغ کند. تراکتور یکی از بهترین تیم‌های ایران به شمار می‌رود که قبل از نیم فصل در چند بازی پشت سر هم به پیروزی رسید و دوباره مدعی قهرمانی شد. پرسپولیس هم تکلیفش روشن است و می‌تواند به صدرنشینی خود ادامه بدهد.

وی افزود: در دوران تعطیلی نیم فصل، هواداران پرسپولیس اتفاقات زیادی را تجربه کردند. گابریل کالدرون رفت و حالا یحیی گل‌محمدی کار بسیار سختی در ادامه فصل دارد، زیرا باید شرایط را طوری پیش ببرد که هم پرسپولیس مدعی قهرمانی باقی بماند و هم حاشیه‌ای به تیم وارد نشود. البته برنامه بازی‌های پرسپولیس در همین ابتدای کار یحیی هم نشان می‌دهد رقابت‌های بسیار سختی پیش‌روی او قرار گرفته که هر کدامش می‌تواند سرنوشت پرسپولیس را تغییر بدهد.

کاپیتان پیشین پرسپولیس تصریح کرد: با این حال فکر می‌کنم گل‌محمدی یکی از مربیان باهوش فوتبال ایران به شمار می‌رود و توانایی عبور از این بازی‌های سخت را دارد. به خصوص دیدار با تراکتور، آزمون بسیار سختی برای یحیی و پرسپولیس است، ولی هواداران باید به او و بازیکنان تیم کمک کنند تا از این بازی با دست پر رد شود. اگر پرسپولیس مقابل تراکتور به برتری برسد، راه برای ادامه موفقیت‌هایش هموار می‌شود و روز‌های خوبی برای این تیم رقم می‌خورد، زیرا انگیزه‌ها افزایش پیدا کرده و حمایت‌ها بیشتر می‌شود.

کاویانپور در نهایت گفت: در حال حاضر مهم‌ترین نقش برعهده بازیکنان و هواداران است. اگر بازیکنان پرسپولیس بتوانند به خوبی تفکرات کادرفنی را در زمین پیاده کنند و طرفداران پرسپولیس هم حامی واقعی این تیم در فضای مجازی و روی سکو‌ها باشند، من شک ندارم گل‌محمدی در این تیم موفق می‌شود و قهرمانی ۳ فصل گذشته را تکرار می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه