شمانیوز
کد خبر : 933461

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: احساس من این است که فردا یک آشتی خوب بین هواداران ۲ تیم اتفاق می‌افتد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از میزان، اسماعیل حلالی در خصوص بازی فردا (یکشنبه) تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر و اولین حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس، اظهار داشت:‌ ای‌کاش این بازی یک زمان دیگر برگزار می‌شد. پرسپولیس در این مدت با تغییراتی روی نیمکت خود مواجه شده و معمولا در چنین شرایطی تیم‌ها برای اینکه به هماهنگی برسند نیاز به زمان دارند.

وی افزود: هر ۲ تیم هجومی هستند و اگر این بازی ۲ هفته دیرتر بود و بازیکنان آماده‌تر می‌شدند، بهتر بود. درست است که گل‌محمدی با ساختار پرسپولیس و همه موارد و مشکلات این تیم آشنا است، اما تغییرات در کادرفنی هر تیمی و اینکه سرمربی جدید بتواند تفکرات خودش را در زمین پیاده کند، همیشه زمان‌بر است. با این حال، دوست دارم این زمان خیلی طولانی نشود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: بازی پرسپولیس و تراکتور همیشه خوب بوده و کری شدیدی هم بین هواداران ۲ تیم وجود داشته است. به نظرم باید اتفاقات گذشته را فراموش کرد. فوتبال ورزشی است که می‌تواند به همدلی بیشتر و محکم‌تر شدن رفاقت‌ها کمک کند. احساس من این است که فردا یک آشتی خوب بین هواداران ۲ تیم اتفاق می‌افتد. این آشتی‌ها در نهایت به سود فوتبال و تیم‌ها است و امیدوارم دیگر اتفاقات تلخ گذشته رخ ندهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه