شمانیوز
کد خبر : 933983

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: در مورد استعفایم در صورت مدیرعامل نشدن از باشگاه استقلال من تهدیدی نکردم.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از میزان، علی فتح‌الله‌زاده در حاشیه مراسم ختم مادر قائم مقام سابق آبی‌پوشان در میان خبرنگاران حضور یافت و درباره شرایط فعلی این تیم اظهاراتی را به شرح زیر انجام داد:

*با توجه به شرایطی که در کشور حاکم است ما سعی کردیم بهترین امکانات را برای تیم مهیا کنیم.

*ما مجوز پرواز اختصاصی را برای سفر استقلال گرفته بودیم که دوبی اجازه فرود به آن می‌داد، اما از ابوظبی مخالفت کردند. نوع سفری که بازیکنان داشتند تقصیر ما نبود.

*پس از بازی با الکویت همه دیدند ما چگونه سفر کردیم و سعی کردیم بازیکنان کمترین خستگی را به جان بخرند. با وجود اینکه دو ساعت بعد پرواز بود ما به دلیل اینکه در همان دو ساعت هم صرفه جویی کنیم و بازیکنان را زودتر بفرستیم تا کمتر خسته شوند موسوی زحمت کشید و شرایط را برای پرواز اختصاصی تیم به دوحه فراهم کرد و بعد از بازی هم همین اتفاق خواهد افتاد و ان‌شاءالله بازیکنان با پرواز اختصاصی از دوحه به تهران می‌آیند.

*زمانی هجمه‌ای وارد می‌شود که شما باید در یک روز چهل نفر را به کشور دیگری ببرید، کار بسیار سختی است.

*مسئولان باشگاه تلاش زیادی کردند تا تیم را بدون مشکل به امارات بفرستند.

*در مورد استعفایم در صورت مدیرعامل نشدن از باشگاه استقلال من تهدیدی نکردم. من چه کاره هستم که بخواهم تهدید کنم. من کارمند این باشگاه هستم و باید به تیم خدمت کنم.

*وقتی احساس کنم نمی‌توانم کاری کنم بهتر است کنار بروم، کار من کار اجرایی است و وقتی به این جمع وارد می‌شوم یعنی باید به جایگاه مدیرعاملی برسم تا بتوانم کار اجرایی انجام دهم و اگر این اتفاق نیفتاد ترجیح می‌دهم از هیئت مدیره کنار بروم تا مدیر دیگری به جای من در هیئت مدیره حضور پیدا کند.

*در مورد احتمال مدیرعاملی‌ام، صحبت‌هایی در این باره با من صورت گرفته شده است، اما باید با توجه به شرایط موجود تصمیم‌گیری شود.

*اصلا هیئت مدیره در مورد کار‌های اجرایی هیچ دخالتی ندارد چرا که آنها به دنبال اهداف کلان باشگاه هستند، اما کار هر باشگاهی بر دوش مدیرعامل است، زیرا نفر اول و آخر اجرایی هر باشگاهی تنها مدیرعامل آن باشگاه است.

*وقتی به صورت ناگهانی اعلام می‌شود که باید به این سفر برویم اتفاقاتی ممکن است بیفتد. فرهاد مجیدی در آن شرایط اعتراضاتی کرد، اما با توجه به شرایط ایجاد شده در این باره تصمیم‌گیری کردیم.

*وقتی روی زمین کاور نمی‌کشند من نباید بروم کاور بکشم. اینجا را پول نداشتیم تا کاور بکشیم؟ قبول است، زمین نفت چطور؟ آنجا را چرا کاور نکشیدند؟ از آنجا که ما طلبکاریم.

*ان‌شاءالله بعد از برد مقابل تیم قطری همه دست اندرکاران باشگاه خواهیم نشست درباره موضوعات باشگاه با آرامش بیشتری مسائل را بررسی خواهیم کرد. اگرقرار باشد من مدیرعامل نباشم باید زودتر تصمیم‌گیری شود چرا که در آن صورت من باید از هیئت مدیره استقلال کنار بروم.

*در مورد علت عدم اعزام مشوق‌هایی برای تشویق تیم استقلال به دوحه باید بگویم اگر من مدیرعامل بودم این نفرات را با تیم می‌بردم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه