شمانیوز
کد خبر : 934026

دبل در اولین بازی آسیایی باعث شد تا شیخ استقلالی ها با تعریف و تمجید بسیاری از رسانه های دوحه برای بازی حساس امشب روبرو شود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  شیخ دیاباته یک بار دیگر ارزش های خود را به رخ کشید و این بار عصای دست فرهاد در دبی شد تا این تیم به پلی آف نهایی با الریان برسد. یادگاری بزرگ استراماچونی برای استقلال مقابل حریف کویتی بار دیگر کلاس بالای خود را نشان داد و با دو گل دیدنی که کمتر مهاجم حال حاضر فوتبال در ایران توانایی ثبت آنها را داشت بیش از پیش مورد توجه همگان قرار گرفت.

دیاباته که بازگشتش به استقلال آن هم بعد از اتفاقات تراژیک رقم خورده در یکی دو ماه گذشته جنجال های زیادی رقم زد مقابل الکویت توانست بار دیگر انتظاراتی که می رفت را برآورده با دبل در مقابل الکویت مورد توجه رسانه های قطری قرار بگیرد تا جایی که آنها در یکی دو روز گذشته از مهاجم تنومند و گلزن استقلال به عنوان کابوسی بزرگ برای مدافعان الریان نام بردند.
امشب در دوحه اما طرفداران در انتظار دیدن کلاس درس متفاوت از گلزنی های شیخ دیاباته هستند، مردی که با روحیه و انگیزه بالا قصد دارد قصه ای متفاوت برای خود و استقلال بنویسد تا این تیم با صعود به مرحله گروهی ACL تمامی خاطرات تلخ هفته ها و ماه های گذشته را به دست فراموشی سپرده روزهای خوشی را استارت بزند.

یادگاری بزرگ استراماچونی در اردوی استقلال مسلما امشب یکی از کلیدی ترین مهره های فرهاد مجیدی است و تقابل او با مدافعان الریان صحنه های جذاب و تعیین کننده ای را رقم خواهد زد که طرفداران استقلال امیدوارند با نمایش جدید شیخ و پنجه های ببر صعود به مرحله گروهی را مزه کنند.

bfCQbwpglnVi

روزنامه استادالدوحه یکی از رسانه های امروز دوحه بود که نسبت به درخشش احتمالی دیاباته به سرمربی و مدافعان الریان هشدار داد که خطر شیخ را جدی قلمداد کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه