شمانیوز
کد خبر : 934133

داور بین المللی فوتبال ایران از شرایط داوری در کشور صحبت کرد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  علیرضا فغانی داور بین المللی در گفت و گو با فوتبالی در خصوص شرایط خود گفت: خدا را شکر شرایط خوب است. در ماه گذشته که بازی های آسیایی در تایلند بود، آن جا قضاوت بازی ها را عهده دار بودم. الان هم یک هفته ای در ایران کار داشتم و به همین دلیل به تهران آمده بودم که با بازگشت به استرالیا مجددا در لیگ این کشور قضاوت خواهم کرد.

وی در خصوص این که آیا می تواند از تجربیات خود در استرالیا برای بهتر شدن داوری در ایران استفاده کند گفت: ارتباط آن چنانی  ندارم و متاسفانه اخبار خوبی هم در رسانه ها در خصوص وضعیت داوری در کشورمان نمی خوانم و مسئولین هم در این رابطه از من چیزی نخواسته اند که بخواهم کمک کنم یا جلسه و همفکری داشته باشیم. خوشبختانه خودشان در همه زمینه ها عقل کل هستند و تجربیات خوبی دارند و نیازی به صحبت ها و کمک ما نیست.

4

فغانی در خصوص  دلیل بالا رفتن اشتباهات داوری در فوتبال ایران گفت: اشتباهات داوری همیشه بوده است و اگر بازی پرسپولیس و تراکتور را دیده باشید در این بازی هم هیچ کسی از فوتبال لذت نبرد و چیزی که ما شاهد بودیم همش جنگ و درگیری بود و شرایطی ایجاد کردند که حتی آقای اکبریان با همه تجربیاتش روز سخت و پر استرسی را دنبال کرد. برای تیم ها بد است که در یک بازی ۶ بازیکن کارت بگیرند. باید یک فرهنگ سازی شود که اعتراض به داوری کم شود تا همه بتوانیم از تماشای فوتبال لذت ببریم.

وی در خصوص انتخاب رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم سیاست در این انتخاب دخالت نداشته باشد و یک شخص کاملا فوتبالی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه