شمانیوز
کد خبر : 934141

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاهها اعلام کرد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاهها اعلام کرد.

آرای صادره به شرح زیر است:

*با توجه به شکایت سجاد مشکل پور از باشگاه پیکان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد ریال بابت اصل خواسته به انضمام پرداخت 43 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه داردسی در حق خواهان محکوم گردید.

*در پی شکایت بهمن کامل از باشگاه داماش گیلانیان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 842 میلیون و 500 هزار ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 18 میلیون و 366 هزار و 500 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین خواهان موظف به پرداخت مبلغ 6 میلیون و 866 هزار و 500 ریال بابت هزینه دادرسی در حق فدراسیون فوتبال قبل از اجرای رای است.

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت رسول رضایی از باشگاه پاس همدان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 130 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 2 میلیون و 834 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه