شمانیوز

روملو لوکاکو، مهاجم اینتر، می گوید که حضور در فوتبال ایتالیا و همچنین پوشیدن پیراهن اینتر رویای این بازیکن بوده است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  مهاجم 26 ساله تابستان امسال از منچستریونایتد جدا شده و به اینتر پیوست. او تا به حال در 21 بازی در سری آ برای این تیم 14 گل به ثمر رسانده تا عملکرد درخشانی را داشته باشد. بازیکن تیم ملی بلژیک مدعی شده که حضور در رقابت های سری آ و باشگاه اینتر رویای او بوده است. او همچنین درباره اولین رویایی با آنتونیو کونته در دیدار دوستانه بین ایتالیا و بلژیک صحبت کرده است. لوکاکو در تیکی تاکا گفت: " همه چیز در دیدار دوستانه بین بلژیک و ایتالیا شروع شد.

من متوجه شدم که او با دو مهاجم بازی می کند. ادر و پله و آنها موقعیت زیادی را خلق می کردند. متوجه شدم که با سبک بازی او، من شانس زیادی برای گلزنی در زمین خواهم داشت و می توانم از توانایی های فیزیکی ام استفاده کنم. پس از بازی کمی صحبت کردیم و او به من گفت که به چلسی خواهد رفت اما من نمی توانستم در آن زمان همراهی اش کنم. بنابراین به او گفتم که اگر در آینده به تیم دیگری رفت، همراهش خواهم آمد. "

لوکاکو در ادامه درباره علاقه خود به حضور در فوتبال ایتالیا گفت: " احساس بسیار خوبی دارم. بازی در ایتالیا و اینتر رویایی بود که همیشه داشتم. اولین فینالی که در کودکی دیدم دیدار بین لاتزیو و اینتر بود. می خواستم برای اینتر بازی کنم. آنها همیشه مهاجمان بزرگی مانند رونالدو، کریستین ویری و آدریانو را در ترکیب خود داشته اند. "

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied