شمانیوز
کد خبر : 934296

جوزپ ماریا بارتومئو، مدیرعامل بارسلونا، معتقد است که این تیم تحت هدایت کیکه ستین به زودی تغییرات مثبتی را شاهد خواهد بود و همچنین مدعی شد که از بازگشت نیمار استقبال خواهد کرد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ کیکه ستین در میانه فصل جانشین ارنستو والورده شد تا شاید شرایط این تیم را بهبود ببخشد. والورده در حالی از بارسا جدا شده که این تیم به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان صعود کرده و صدرنشین لالیگا بود اما پس از حضور ستین و شکست برابر والنسیا، حالا رئال مادرید با سه امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار گرفته است. بارتومئو در گفتگو با روزنامه اسپانیایی موندو دیپورتیوو اظهار داشت: " او مربی ای است که ما دوست داریم و سبک بازی و نحوه تفکرات او را نیز دوست داریم. می دانم که روزهای ابتدایی حضور یک مربی هرگز آسان نیست. چند بازی انجام شده و چند جلسه تمرینی برگزار شده اما ما باید تغییرات مثبت را زودتر ببینیم. "

بارتومئو درباره احتمال خرید یک مهاجم در پنجره نقل و انتقالاتی زمستان برای جایگزینی لوییس سوارز گفت: " این موضوعی است که مربوط به بخش فنی ما می شود. در روزهای اخیر مذاکراتی صورت گرفته و احتمال دارد که خریدی انجام شود. ما در حال تلاش هستیم و زمان و آرامش کافی برای انجام این انتقال در صورت نیاز را داریم. من از کسی نام نمی برم اما بارسلونا همیشه احتمالات و منابع خودش را دارد اما گاهی این موضوع بستگی به کادر فنی دارد. اگر بازیکنی را خریداری کنیم تنها تا پایان فصل نخواهد بود و قراردادی طولانی مدت خواهیم داشت. "

مدیرعامل بارسلونا همچنین درباره بازگشت نیمار به نیوکمپ اضافه کرد: " تا زمانی که مذاکرات درباره برنامه فصل بعد انجام نشده نمی توان درباره این موضوع صحبت کرد. در حال حاضر ما در حال بررسی شرایط خودمان در ماه ژانویه هستیم. بعضی فروش ها و بعضی خریدها را در نظر داریم. اما هنوز صحبتی درباره فصل بعد نشده و تا این اتفاق رخ ندهد نمی توان صحبتی در این باره کرد. اما ما همیشه از همه چیز استقبال می کنیم. "

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه