شمانیوز

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس ویدئوی جالبی از خودش در حال انجام بازی جنگا یا برج هیجان منتشر کرده است که نامزدش جورجینا رودریگز و پسر بزرگش جونیور نیز در این ویدئو حضور دارند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ بازی برج هیجان به این شکل است که 54 بلوک در 18 ردیف سه تایی روی هم قرار گرفته اند. در طی بازی، بازیکنان به نوبت یک بلوک از برج را بیرون می‌کشند و آن را در بالای برج قرار می‌دهند. به این ترتیب یک ساختار بلندتر و به‌طور فزاینده‌ای ناپایدارتر ایجاد می‌کنند.هر بازیکنی که باعث فروریختن برج بشود بازی را باخته است و باید برای شروع بازی بعدی برج را دوباره بچیند .

9

این بازی ساده و محبوب حسابی کریستیانو رونالدو و خانواده اش را درگیر کرده است. در ویدئوی منتشر شده توسط ستاره پرتغالی، جورجینا بازنده می شود و کریستیانو به حدی هیجانی می شود و طوری خوشحالی می کند که گویی برای یوونتوس گل به ثمر رسانده است!

رونالدو و جورجینا اخیرا جشن تولد 26 سالگی این مدل اسپانیایی - آرژانتینی را جشن گرفته بودند و این روزها زندگی شادی را به عنوان یک خانواده کنار هم دارند. ستاره پرتغالی به همراه چهار فرزندش و جورجینا در تورین زندگی می کنند. رونالدو در هفته های اخیر به دور گلزنی برگشته و حس و حال فوتبالی خوبی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied