شمانیوز
کد خبر : 934300

پیشکسوت استقلال رمز موفقیت زوج خط حمله این تیم را از خود گذشتگی می داند‌.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ محسن بیاتی نیا در گفت و گویی در خصوص برتری استقلال برابر الریان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و استقلال فوق العاده بازی کرد. آن ها خوب موقعیت سازی کردند و یکی از بهترین بازی های خود را به نمایش گذاشتند که امیدوارم این روند استقلال در لیگ هم ادامه داشته باشد و همین طور خوب نتیجه بگیرد.

وی در خصوص زوج خط حمله استقلال گفت: دیاباته و قائدی فوق العاده در کنار هم کار می کنند. آن ها در زمین هم دیگر را درک می کنند و از همه مهم تر از خود گذشتگی دارند و خودخواه فوتبال بازی نمی کنند همین مسائل سبب شده تا استقلال یکی از بهترین خط حمله ها را داشته باشد.

zgQfJiS6zgaq

پیشکسوت استقلال در ارتباط با بالا رفتن انتظارات از مجیدی اظهار داشت: به هر حال با توجه به استقلالی که استراماچونی ساخته بود، انتظارات از مجیدی بالا بود و من چند هفته پیش گفتم بزرگ ترین لطفی که مجیدی می تواند به خودش در استقلال داشته باشد این است که دست به تغییرات در استقلال نزند که خدا را شکر همین اتفاق هم افتاد و او در تیم تغییرات زیادی ایجاد نکرد. البته به نظر من دفاع استقلال هنوز یکسری ایرادات کوچک دارد که باید آن ها را برطرف کند. مخصوصا این که وقتی استقلالی ها از حریف جلو می افتند، در دفاع محکم کار نمی کنند که باید این نقطه ضعف های ریز برطرف شود‌.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه