شمانیوز
کد خبر : 934328

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: از فدراسیون فوتبال گله دارم زیرا باید از طریق باشگاه سپاهان با قلعه نویی مذاکره می کرد نه اینکه ما اصلا اطلاع نداشته باشیم.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان اظهار داشت: نمی‌دانم مذاکره‌ای از طرف فدراسیون فوتبال با امیر قلعه نویی صورت گرفته است یا نه، اما طبق همین اخباری که منتشر می‌شد ٣گزینه داخلی برای تیم ملی مطرح شد. یحیی گل‌محمدی، علی دایی و امیر قلعه‌نویی که از این بین گل محمدی که به پرسپولیس رفت و دایی و قلعه‌نویی ماندند. قلعه‌نویی سرمربی تیم ما و تحت قرارداد با باشگاه سپاهان بود.

سپاهان چند روز دیگر در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهد کرد و در لیگ برتر مدعی قهرمانی هستیم و کماکان در جام حذفی هم حضور داریم. انتظار داشتیم اگر قرار بر مذاکره فدراسیون با قلعه‌نویی بود، ابتدا از طریق باشگاه سپاهان انجام می‌شد.

او گفت: از یک ماه پیش بحث حضور قلعه نویی و دیگر گزینه‌ها روی نیمکت تیم ملی مطرح بود و اگر همان یک ماه پیش به ما اعلام می‌کردند ماهم یک تصمیم منطقی می‌گرفتیم. قبول دارم که تیم ملی مهمترین تیم در ایران است، اما خب ما هم چند روز دیگر به عنوان نماینده ملی در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهیم داشت.

او گفت: در این شرایط چه کسی را سرمربی سپاهان بگذاریم. تیم را قلعه‌نویی بسته و تمرینات نیم‌فصل دوم را هم خودش با تیم انجام داده، ما انتظار داریم و انتظارمان هم به حق است.

تابش خاطر نشان کرد: استنباط عمومی این است که قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی شده، اما بهتر بود اول با ما صحبت می‌شد و حالا ما در سردرگمی قرار داریم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه