شمانیوز
کد خبر : 934341

ممکن است توماس مولر، مهاجم آلمانی بایرن مونیخ در تابستان از این تیم جدا شود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ طی یک دهه اخیر توماس مولر یکی از بهترین بازیکنان و ارکان اصلی موفقیت بایرن مونیخ بوده و طی 12 سال 337 بار برای باواریایی ها به میدان رفته است، اما نشریه کیکر امروز فاش کرد احتمال دارد او در تابستان پیش رو از بایرن مونیخ جدا شود.

3

قرارداد توماس مولر یک سال و نیم دیگر به پایان می رسد و اگر بایرن مونیخ طی چند ماه آینده قادر به توافق با این بازیکن نباشد، تقریبا چاره ای جز جدایی او در تابستان وجود ندارد. تیم هایی از لیگ برتر و سری آ برای خرید توماس مولر وارد عمل شده اند و خود او نیز احتمال جدایی را رد نکرده است.

توماس مولر در لباس بایرن مونیخ تا به حال 21 عنوان قهرمانی کسب کرده، اما ممکن است در 30 سالگی تصمیم به تجربه یک یک چالش جدید گرفته و بعد از 12 سال از بایرن جدا شود. این مهاجم باتجربه در 27 فصل بازی با بایرن در این فصل هفت گل به ثمر رسانده و با ارسال 12 پاس گل، نشان داده هنوز هم یکی از مهم ترین بازیکنان ترکیب تیمش به شمار می آید. دیروز کارل هاینس رومینیگه با اشاره به این موضوع مدعی شد این باشگاه به زودی مذاکرات برای تمدید قرارداد با توماس مولر را آغاز خواهد کرد و باید دید مواضع این بازیکن در مورد آینده چیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه