شمانیوز
کد خبر : 934344

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس به مرز 200 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام رسیده است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ موفقیت های کریستیانو رونالدو تنها مختص به مستطیل سبز و دنیای فوتبال نیست و ستاره پرتغالی در دنیای مجازی نیز بی رقیب به شمار می آید. امروز کریستیانو رونالدو مرز 200 میلیون فالوئر را نیز در شبکه اینستاگرام رد کرده و رکورد ویژه ای را به نام خود به ثبت رساند.

آریانا گرانده، خواننده آمریکایی با اختلافی فاحش و 176 میلیون دنبال کننده پشت سر کریستیانو رونالدو قرار دارد و دواین حجانسون، بازیگر آمریکایی نیز با 171 میلیون فالوئر رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. سلنا گومز و کایلی جنر نیز در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

8

اما لیونل مسی، ستاره آرژانتینی و 31 ساله بارسلونا در حال حاضر با 141 میلیون دنبال کننده، دومین بازیکن حاضر در بین ده نفر اول بوده و رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است. با اختلاف حدود 60 میلیونی رونالدو با مسی، بعید است کاپیتان بارسلونا تا مدت زیادی امکان رسیدن به رونالدو را داشته باشد. این تعداد دنبال کننده در اینستاگرام باعث تولید ثروت هنگفتی برای کریستیانو رونالدو شده و او از این مسیر حتی دستمزد بیشتری از سال های بازی کردن در یوونتوس دریافت می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه