شمانیوز
کد خبر : 934345

خاویر ماسکرانو، ستاره سابق بارسلونا به تمجید از لیونل مسی پراخت.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ خاویر ماسکرانو که هشت فصل درخشان را در ترکیب بارسلونا سپری کرده و با حضور در پست های مختلف تبدیل به آچار فرانسه ترکیب این تیم شده بود، بارها در ترکیب تیم ملی آرژانتین و علیرغم حضور لیونل مسی نیز بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست. خاویر ماسکرانو مدعی شد لیونل مسی تبدیل به بازیکن کاملی شده و می تواند تا هر وقت که دلش خواست به فوتبال بازی کردن ادامه دهد.

خاویر ماسکرانو گفت: "لیونل مسی تا زمانی که بخواهد بازی خواهد کرد. درک لئو از فوتبال بی نظیر است و این توانایی این امکان را برای شما فراهم می کند که تا سن دلخواه تان بازی کنید. به همین دلیل حضور در عرصه فوتبال در چنین شرایطی کمتر به توانایی های جسمی شما بستگی دارد، زیرا درک شما به ذهن شما معطوف شده است.

۱۰

گاهی همه می دانیم که او قصد دارد چه کاری انجام دهد، با این وجود لیونل مسی همیشه می تواند به هدفش دست یابد. لیونل مسی حالا به بازیکن کاملی تبدیل شده است و او فرصت های گل فراوانی در دیدار مقابل والنسیا ایجاد کرد.

تصور اینکه بارسلونا در اواسط فصل سرمربی اش را عوض کند دشوار است، این یک چالش دیگر برای این گروه و تیم است و آنها باید قادر به حل مشکلات باشند، اما به هر حال سرنوشت در دست خود آنها است."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه