شمانیوز
کد خبر : 934394

مدیرعامل باشگاه سپاهان و سرپرست فدراسیون فوتبال برای موضوع پیشنهاد به امیر قلعه نویی برای حضور روی نیمکت تیم ملی، جلسه‌ای را برگزار خواهند کرد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ طی روزهای اخیر صحبت‌ها و گمانه زنی‌های زیادی در خصوص سرمربی جدید تیم‌ملی مطرح شده و با توجه به اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال دائما از انتخاب سرمربی بین علی دایی و امیر قلعه‌نویی صحبت می‌کنند، به نظر می‌رسد شانس سرمربی فعلی سپاهان برای نشستن روی نیمکت تیم ملی کشورمان بیشتر است.

این در حالی است که رئیس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه سپاهان بر لزوم ادامه همکاری با امیر قلعه‌نویی و متمرکز شدن او روی تیم محبوب شهر اصفهان تاکید کرده‌اند و به این ترتیب به نظر می‌رسد باشگاه اصفهانی موافق این انتقال نیست.

علاوه بر این تاکید مدیران سپاهان بر تمرکز واحد قلعه‌نویی روی کار زردپوشان نشان می‌دهد که آن‌ها تمایلی به حضور مشترک و همزمان این مربی با تجربه فوتبال ایران در دو تیم ندارند.

به همین خاطر، قرار است مسعود تابش و حیدر بهاروند هفته آینده جلسه‌ای را در خصوص تعیین وضعیت قلعه‌نویی برگزار کنند و در مورد شرایط مطرح شده پیرامون جدایی سرمربی سپاهان از این تیم یا ماندن او و همچنین موضوع سرمربیگری مشترک، بحث و تصمیم گیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه