شمانیوز
کد خبر : 934514

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی معتقد است نسل جوان و آینده داری در مسیر کشتی فرنگی قرار گرفته اند که می توانند موفقیت های زیادی را رقم بزنند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از مهر؛  محمد بنا همزمان با آغاز نخستین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: به امید خدا از روز ۱۰ بهمن ماه، اردوهای آماده سازی تیم ملی با دعوت از ۳۶ فرنگی کار آغاز می شود که ما در نظر داریم طبق برنامه به تمامی اهداف خود برسیم. تیم ملی کشتی فرنگی در نخستین گام باید در رقابتهای قهرمانی آسیا به میدان برود که این پیکارها اواخر ماه جاری در هندوستان برگزار می شود و ما هم بدنبال کسب نتایج مطلوبی در این میدان آسیایی هستیم.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی ما کسب سهمیه های باقیمانده المپیک ۲۰۲۰ توکیو است که نخستین میدان گزینشی برای کسب این سهمیه ها فروردین سال آینده برگزار می شود. طبیعتا به دنبال این هستیم که بحث کسب سهمیه ها را در همین مسابقات با بهترین عملکرد تمام کنیم و اقدامات آماده سازی را استارت بزنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص وضعیت این رشته ادامه داد: نفراتی را در کشتی فرنگی داریم یک تغییر نسل کلی داده اند و هر چند نفرات عنوان داری هم در اردوها داریم ولی به هر حال اکثرا جوان و آینده دار هستند.

محمد بنا در پایان گفت: البته هدف اصلی ما المپیک ۲۰۲۴ است، اما به هر حال باید در المپیک ۲۰۲۰ توکیو هم آبروداری کنیم و نتایج خوبی را بدست آوریم.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی ایران طی روزهای ۱۰ تا ۲۰ بهمن ماه در خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری خواهد شد.

رقابت‌های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ بهمن تا ۴ اسفندماه سال جاری در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می شود.

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه