شمانیوز
کد خبر : 934601

پیش بازی صنعت نفت-پرسپولیس

آیا بازی مقابل پرسپولیس آخرین حضورِ اسکوچیچ روی نیمکت آبادانی ها خواهد بود؟

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   مهم ترین حاشیه این روزهای صنعت نفت آبادان پیرامون اسکوچیچ می‌گردد و احتمالا پس از بازی مقابل پرسپولیس، این مربی کروات به صورت توافقی از صنعت نفت جدا خواهد شد. 

برزیلی های ایران که شگفتی ساز نیم فصل اول بودند، در حالیکه می‌توانستند با پیروزی مقابل تیم هم‌استانی خود اختلافشان با تیم‌های بالای جدولی را کم و‌ کم‌تر کنند، با دو گل شکست خوردند. 

جدال ویژه برای آل کثیر: آقای گل فعلی لیگ برتر که در نقل و انتقالات زمستانی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود، امیدوار به تجربه این اتفاق ویژه و بازی با پیراهن سرخ بود که با مخالفت اسکوچیچ و باشگاه این انتقال صورت نگرفت. 

 آل کثیر که بعد از اعلام تمایل خود برای جدایی و حضور در پرسپولیس با انتقادات بسیاری از طرف هواداران آبادانی مواجه شده بود، اکنون امیدوار است با درخشش در این بازی دوباره دل هوادران تیمش را به دست بیاورد. 

5

پرسپولیسِ مدل یحیی: در اولین بازیِ گل محمدی در پرسپولیس، شاهد نوع جدیدی از بازی توسط سرخ پوشان بودیم. فوتبالی با پرسینگ شدید و استفاده از فضای خالی پشت مدافعان. خبری از پاسکاری های کوتاه و انتقال توپ از خطی به خط بعدی نبود و استفاده از سرعت در دستور کار سرخپوشان قرار داشت. 

گل محمدی تیمش را با آرایش پایه 2_4_4 به میدان فرستاد. اگر مهدی ترابی نقش اول تیمِ کالدرون به شمار می‌رفت، به نظر می‌رسد با حضور گل محمدی، باید شاهد درخشش دوباره وحید امیری و بازگشت او به دوران اوجش باشیم. علاوه بر یک گل و یک پاس گل، بارها با فرار های انفجاری خود، خط دفاعی تراکتور را آزار داد و بی شک بهترین بازیکن زمین بود. 

بازی انتقامی برای یحیی: گل محمدی که در نیم فصل اول در تیم شهر خودرو مقابل آبادانی ها متحمل شکست شده بود، اکنون در قامت سرمربی پرسپولیس امیدوار است این تیم را شکست دهد و انتقام آن شکست را بگیرد. پرسپولیس در نیم فصل اول یکی از دو شکست آبادانی ها در لیگ را رقم زد و در جام حذفی هم  مقابل این تیم به پیروزی رسیده است. 

نتیجه بازی رفت: بازی رفت با تک گل محمد حسین کنعانی زادگان به نفع شاگردان کالدرون به پایان رسید. 

نتیجه هفته گذشته: پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با دو گل علیپور و امیری موفق شد تراکتور را شکست دهد. صنعت نفت هم در دربی خوزستان با 2 گل مغلوب نفت مسجد سلیمان شد. 

وضعیت در جدول: پرسپولیس با 37 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و صنعت نفت آبادان با 30 امتیاز چهارم است. 

*شنبه  12 بهمن 98

صنعت نفت آبادان – پرسپولیس ساعت 15:00 ورزشگاه تختی آبادان 

داور: سیدوحید کاظمی

کمک‌ها: رحیم شاهین و محمد راهی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه