شمانیوز
کد خبر : 934603

هواداران سپاهان تا ترک اتوبوس تیمشان، پیگیر آینده امیرقلعه نویی بودند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز  و به نقل از ورزش سه، روز گذشته در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر فولادخوزستان، امیرقلعه نویی مذاکره با مسئولان فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی را تایید کرد تا گمانه زنی هایی که حضور سرمربی سپاهان را در راس کادر فنی تیم ملی تایید می کرد، قوت بیشتری بگیرد.

انتشار این خبر اما به نگرانی هواداران سپاهان منجر شده که بسیار امیدوار بودند در دومین سال حضور امیرقلعه نویی در اصفهان، بتوانند سومین جام با این مربی و البته ششمین جام خود در تاریخ لیگ برتر را تصاحب کنند.
به همین دلیل امروز و پیش از اینکه اتوبوس سپاهان از هتل کوثر به سمت ورزشگاه نقش جهان حرکت کند، عده ای از هواداران با سردادن شعارهایی خواستار حفظ امیرقلعه نویی توسط مدیرعامل باشگاه مسعود تابش شدند و حتی پس از پایان بازی هم با سوت بنیادی فر ورزشگاه را ترک نکردند و منتظر حضور امیرقلعه نویی شدند تا اینبار به صورت مستقیم از خود این مربی برای ادامه حضورش در اصفهان تضمین بگیرند.

تیم فوتبال سپاهان امروز مقابل فولادخوزستان به برتری 2 بر 1 رسید و این پیروزی در شرایطی به دست آمد که در مورد ادامه حضور قلعه نویی به عنوان مربی سپاهان ابهام وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه