شمانیوز
کد خبر : 934649

یکی از مباحث همیشگی در فوتبال ایران، تمایل ستاره‌های سرخابی برای پیوستن به تیم رقیب است که هنوز هم با حرارت خاصی دنبال می‌شود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از میزان، ادعای علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد عقد قرارداد داخلی با مهدی مهدوی‌کیا، مسائل جدیدی مطرح شد. البته فتح‌الله‌زاده خودش این ماجرا را تصحیح کرد و گفت منظورش علی کریمی است.

بعد از این ماجرا، مباحث دیگری هم مطرح شد؛ مثلا امیر عابدینی مدیر اسبق باشگاه پرسپولیس پرده از راز مذاکراتش با فرهاد مجیدی برداشت. اما اصل ماجرا چه بود؟

در سال ۷۷ فرهاد مجیدی در اوج آمادگی، مصاحبه‌ای کرد و گفت: هواداران رخصت! می‌خواهم به پرسپولیس بروم.

هواداران استقلال از این مسئله به شدت دلخور شدند، چون دوست نداشتند ستاره جوان تیم‌شان راهی تیم رقیب شود. ظاهرا مشکل استقلال و مجیدی بر سر مسائل مالی بود و فتح‌الله‌زاده که علاقه هواداران استقلال به مجیدی را دید، هر طور شده، پول جور کرد تا فرهاد ماندنی شود.

این شایعات همان زمان هم مطرح بود که مجیدی از اول هم نمی‌خواست کمپ آبی‌پوشان را ترک کند، چون استقلالی بود، ولی به هر حال آن ماجرای رخصت گرفتن از هواداران استقلال، خیلی سر و صدا کرد. عابدینی هم تاکید کرده که من با مجیدی حرف زدم، ولی او استقلالی بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه