شمانیوز
کد خبر : 934651

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: تفکرات استراماچونی هنوز تاثیرات زیادی در تیم مجیدی دارد؛ استقلال نباید با برد الریان مغرور شود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز  و به نقل از میزان، محسن بیاتی‌نیا در ارتباط وضعیت فعلی تیم فوتبال استقلال تحت هدایت فرهاد مجیدی در آستانه دیدار با نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: ۹۵ درصد از وضعیت استقلال فعلی، هنوز تحت تاثیرات تفکرات استراماچونی است. اساس و پایه این تیم هنوز روی تفکرات استراماچونی است و بازیکنان با آن سیستم با هم هماهنگ شدند.

وی در ادامه در خصوص مسیر پیش‌روی مجیدی، تصریح کرد: من پیش از این هم گفته بودم اگر فرهاد مجیدی می‌خواهد موفق شود نباید دست به سیستم استراماچونی بزند و مجیدی هم باهوش بود و سیستم او را ادامه داد.

پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: بازی‌های خارجی با دیدار‌های داخلی تفاوت زیادی دارد، چون بازیکنان به دلیل حساسیت بالای آن مسابقات انگیزه بالاتری دارند. استقلال نباید بعد از برد پرگل مقابل الریان مغرور شود. دیدار با نفت مسجدسلیمان اصلا بازی آسانی نیست و استقلال نباید این تیم را دست کم بگیرد.

بیاتی‌نیا در پایان در مورد شرایط بازیکنان استقلال خاطرنشان کرد: سرمربی باید بتواند انگیزه را در بازیکنانش حفظ کند، چون خطرناک‌ترین شرایط در فوتبال برای یک تیم، بعد از برد‌های خوب و غرور بعد از آن به وجود می‌آید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه