شمانیوز
کد خبر : 934688

این خبر بسیار ویژه را از قول روزنامه فرهیختگان برایتان نقل می‌کنیم:

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فرهیختگان ؛ بحث فساد اخلاقی سرمربی و دستیاران خارجی سابق یک باشگاه پرطرفدار تهرانی این روزها از گوشه کنار شنیده می‌شود. شنیده‌هایی که البته جزئیات آنها عجیب و غریب است. ظاهرا آقای سرمربی که نتایج خوبی هم با تیم باشگاهی‌اش گرفته بود، کارهای عجیبی می‌کرد. 

 سرمربی معروف، باشگاهش را مجبور کرده بود تا چندین بلیت CIP( احتمالا منظور از CIP بلیت هواپیما بوده است) برای او تهیه کنند تا در اختیار دختران اسپانیایی مدنظرش قرار بدهد و آنها را به تهران بیاورد تا در هتل محل اقامتش از آنها پذیرایی کند! باشگاه مذکور هم که تحت فشار هواداران قرار داشت مجبور به قبول این کار شده بود. شاهدان البته یک اتفاق جالب دیگر را هم نقل می‌کنند، ظاهرا روز قبل از یکی از مسابقات، آقای سرمربی که خانواده‌اش هم در تهران نبودند تصمیم می‌گیرد از یک دختر پذیرایی کند و هتل به او اجازه این کار را نمی‌دهد که سرپرست باشگاه مجبور به پادرمیانی می‌شود. 

حتی می‌گویند سرمربی جنجالی مذکور تصویری عریان از خودش را برای یکی از دختران فرستاده و این تصویر دست یکی از بازیکنان رسیده و او هم عکس را به باشگاه داده است؛ بازیکنی که یکی از نفرات مورد غضب سرمربی وقت تیم بود! به جز سرمربی اما دستیاران او هم از این‌گونه کارها بی‌نصیب نبودند. ظاهرا آنها هم اجازه داشتند چند بلیت را در اختیار دختران خارجی قرار دهند و آنها را به تهران بیاورند. دخترانی که البته با عنوان «همسر فلان مربی» به تهران می‌آمدند! شنیدن جزئیات چنین اتفاقاتی بدون شک آزاردهنده است به‌ ویژه آنکه بدانیم وضعیت تیم مذکور هم از نظر مالی چندان مساعد نیست و بدهکاری فراوانی به سرمربیان، بازیکنان و حتی هتل‌ها دارد. 

توضیح شمانیوز: این خبر پیش از این در فضای مجازی به شکل دیگری منتشر شده بود و خبرنگاران نزدیک به باشگاه این مربی، در واکنش به انتقادات از مدیریت باشگاه به خاطر اختلاف با آقای مربی! کدهایی درباره بلیت CIP داده بودند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه