شمانیوز
کد خبر : 934689

ستاره سابق استقلال یک بار دیگر مجبور به بستن چمدان ها و بازگشت به اردوی تیم سابق خود شد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه، الهیار صیادمنش ستاره فصل گذشته استقلال تهران که با قراردادی پرسر و صدا و جنجالی راهی فنرباغچه ترکیه شد تا در 18 سالگی اولین تجربه لژیونری خود در یکی از غول های باشگاهی ترکیه را تجربه کند یک بار دیگر دستخوش تصمیمات نقل و انتقالاتی مدیران ترکیه ای شد تا چمدان های خود برای بازگشت به فنرباغچه را ببندد.

باشگاه استانبول اسپور در لیگ دسته اول ترکیه در آخرین روزهای پنجره تابستانی با انتقالی قرضی صیادمنش را به خدمت گرفت اما عملکرد پرفراز و نشیب ستاره جوان ایرانی آنها را مجاب کرد تا قرارداد قرضی این بازیکن را یکطرفه لغو و زمینه بازگرداندن الهیار به فنرباغچه را فراهم کنند. رسانه های ترکیه ای از جمله spor.haber7 با اشاره به این اتفاق از اضافه شدن صیادمنش به جمع شاگردان ارسون یانال خبر داد.

صیادمنش که با تیم امید ایران در جام ملت های زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک 2020 هم توفیق چندانی نداشت حالا باید در انتظار تصمیم فنرباغچه برای آینده فوتبالی خود باشد، تصمیمی که با توجه به بسته شدن پنجره زمستانی در بسیاری از لیگ های معتبر اروپایی می تواند مسیر فوتبالی او را دستخوش تغییراتی زیادی کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه