شمانیوز
کد خبر : 934916

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای مهاجم تازه وارد خود برنامه های تمرینی ویژه ای در نظر گرفته است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ شرایط بدنی آنتونی استوکس مناسب نیست و به همین دلیل یحیی گل محمدی بعد از اضافه شدن این بازیکن به جمع سرخپوشان از او مقابل نفت آبادان استفاده نکرد. این بازیکن فعلا باید تمرینات بدنسازی فشرده را پشت سر بگذارد تا بتواند شرایط بازی پیدا کند.

در همین راستا روز گذشته که پرسپولیس در آبادان بازی داشت او زیر نظر بدنساز تیم مشغول تمرین بود و در این روزها هم طبق خواسته یحیی گل محمدی او باید به تمرینات بدنسازی فشرده خود ادامه دهد. با توجه به شرایط دربی و بسته به وضعیت بدنی استوکس این احتمال وجود دارد که از این بازیکن ایرلندی برای دقایقی در دربی استفاده شود.

همچنین یحیی گل محمدی برخلاف گابریل کالدرون در نیم فصل اول که حاضر نبود از قانون سازمان لیگ مبنی بر استفاده از بازیکنان زیر 23 استفاده کند و به همین دلیل هم از آریا برزگر بازیکن تیم ملی جوانان استفاده نمی کرد، روی این مهاجم نظر دارد و حتی در بازی با نفت آبادان او را در فهرست 19 نفره قرار داد. 

وضعیت سیامک نعمتی هم برای حضور در میدان بستگی به نظر یحیی گل محمدی دارد. او بعد از مدت ها نامش در فهرست پرسپولیس مقابل نفت آبادان قرار گرفت و شرایط حضور را پیدا کرده است اما هنوز به شرایطی نرسیده که بتواند به طور فیکس به میدان برود. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه