شمانیوز
کد خبر : 934951

پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد استراحت به دیاباته در بازی روز گذشته می توانست بیشتر به این تیم کمک کند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛   علیرضا اکبرپور در خصوص برتری روز گذشته استقلال برابر نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: استقلال به دلیل دربی محتاطانه بازی کرد اما به هر حال وقتی بازی گره خورد مجبور شد احتیاط را کنار بگذارد و به هر شکل برنده میدان باشد. این برد قبل از دربی برای استقلال لازم بود تا با شرایط بهتر به مصاف حریف برود.

وی در خصوص مصدومیت دیاباته و غیبت او در دربی گفت: ای کاش کادر فنی استقلال در این بازی به دیاباته استراحت داده بود به هر حال او مهره کلیدی بود و استراحت دادن به او می توانست بیشتر به استقلال کمک کند. اگر چه دیاباته بازیکن خیلی کلیدی است اما به نظر من مطهری هم می تواند به استقلال کمک کند و تاثیر گذار باشد.

پیشکسوت استقلال در خصوص دربی گفت: این بازی با همه بازی ها فرق می کند و هر تیمی از موقعیت هایش بهتر استفاده کند برنده می شود. امیدوارم استقلال با استفاده درست از موقعیت ها برنده این بازی باشد.

اکبرپور که سابقه گلزنی در دربی را دارد گفت: شیرینی گلی که در دربی زدم همیشه با من است مخصوصا این که آن بازی خیلی برای ما مهم بود و بعد از چند سال توانستیم برنده دربی شویم و ۳ امتیاز آن بازی به قهرمانی مان در لیگ هم کمک کرد.

وی در خصوص این که فکر می کند چه کسی در بازی مقابل پرسپولیس برای استقلال گل بزند گفت: مطهری و قائدی شرایط خوبی دارند و امیدوارم آن ها از گلزنان دربی باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه