شمانیوز
کد خبر : 935049

فرهاد مجیدی برای دربی روز پنجشنبه آماده رو کردن برگه آس خود است.

به گزارش خبرنگار شما نیوز به نقل از برنا:  تیم فوتبال استقلال در پایان این هفته باید به مصاف پرسپولیس برود. آبی پوشان برای این بازی چند غایب قطعی دارند. سیاوش یزدانی و عارف غلامی، 2 مدافع میانی آبی پوشان هستند که به نظر می‌رسد شانسی برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم در شهرآورد پایتخت ندارند.

 

هر چند غلامی و یزدانی در تمرین روز گذشته استقلال شرکت و نرم دوی کردند، اما بعید به نظر می‌رسد مجیدی برای این بازی حساس که سخت‌ترین امتحان مربیگری او در استقلال است، به غلامی و یزدانی اعتماد کند.

 

محرمی: بردن استقلال در آزادی سخت‌تر از بردن نفت در آبادان نیست/ کارهایی که زمانی من استادش بودم الان شجاع انجام می‌دهد!

 

از طرف دیگر مجیدی در بازی با الکویت و الریان از بازیکنان جایگزین در دفاع میانی استفاده کرد و بازیکنانی، چون روزبه چشمی و محمد دانشگر در کنار شاهین طاهرخانی جوان، به خوبی جواب اعتماد او را دادند و دروازه آبی پوشان در هر 2 بازی بسته ماند. بنابراین بعید به نظر می‌رسد مجیدی در شهرآورد فرصت بازی به بازیکنان ناآماده‌ای مانند یزدانی و غلامی بدهد و دست به چنین ریسک بزرگی آن هم در قلب دفاع تیمش بزند. با این وجود شاید بوردیف، مدافع بلغارستانی که به تازگی به جمع آبی پوشان اضافه شده، برای دقایقی فرصت حضور در این دیدار حساس را به دست بیاورد.

 

به هر حال مدافع بلغارستانی که بهترین بازیکن خط دفاعی در کشورش نیز بوده می تواند برای مجیدی در این دیدار حکم رو کردن برگه آس را داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه