شمانیوز
کد خبر : 935199

آیا در صورت انتخاب امیر قلعه‌نویی یا هر مربی ایرانی دیگری( به جز دایی) به عنوان سرمربی تیم ملی، شاهد خداحافظی چند ملی پوش خواهیم بود؟

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  این خبر را احتمالا بارها و بارها شنیده‌اید که از دید بسیاری از ملی پوشان، علی دایی بهترین گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی است منتهی به خاطر موانعی که در راه انتخاب دایی به عنوان سرمربی تیم ملی وجود دارد( احتمالا همان حرفهای جنجالی دایی در کنفرانس خبری بعد از بازی ذوب آهن و سایپا) حضور او در تیم ملی منتفی شد تا امیر قلعه‌نویی گزینه اصلی فدراسیون برای هدایت تیم ملی باشد.

اگر چه هنوز حضور امیر در تیم ملی قطعی نشده اما روزنامه خبرورزشی در شماره امروزش مدعی شده اگر یکی از مربیان ایرانی سرمربی تیم ملی شود، احتمالا 3 ملی پوش سرشناس از تیم ملی خداحافظی خواهند کرد. بازیکنانی که البته سن و سالشان به جام جهانی هم نمی‌خورد.

این روزنامه در ادامه گزارشش به این نکته اشاره کرده چندی قبل که ملی پوشان در حضور ساکت درباره سرمربی تیم ملی صحبت کردند، بین برانکو علی دایی به نفر دوم رای دادند اما حالا شرایط به طور کلی عوض شده و ملی پوشان می‌دانند که دایی شانس بسیار کمی برای هدایت تیم ملی دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه