شمانیوز
کد خبر : 935204

سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درست است که شیخ دیاباته بازیکن تأثیرگذاری است، اما جانشین او می‌خواهد بهترین کیفیتش را در دربی نشان دهد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ سعید رمضانی درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال در آستانه دربی پنجشنبه هفته جاری، اظهار داشت: بازیکنان تمرینات‌شان را انجام می‌دهند و قصد دارند در دربی نیز مثل دیدارهای قبلی، بازی باکیفیتی به نمایش بگذارند تا دل هواداران را شاد کنند.

وی در مورد غیبت شیخ دیاباته، مهاجم استقلال در دربی نیز تصریح کرد: کادر پزشکی تلاش خود را می‌کند تا این بازیکن را به دربی برساند، اما ما یک تیم هستیم و جای نگرانی وجود ندارد. درست است که دیاباته یکی از بازیکنان تأثیرگذار استقلال است، اما بازیکنان ما یک تیم بوده و همدل هستند و کسی که جای دیاباته به میدان می‌رود، قرار است بهترین کیفیت خودش را نشان بدهد.

5

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به گلایه بازیکنان از کیفیت زمین تمرین مجموعه نفت تهرانسر گفت: یکسری اتفاقاتی افتاد که پیش از این توضیح دادم، اما اکنون شرایط مهیاست، تمرینات‌مان را ادامه می‌دهیم و مشکلی وجود ندارد.

رمضانی خاطرنشان کرد: از هواداران استقلال می‌خواهم در دربی تیم‌شان را تنها نگذارند. بازیکنان استقلال در سختی‌ها به فکر شاد کردن دل آنها بودند. هواداران استقلال پنجشنبه تیم محبوب‌شان را تشویق کنند و ان‌شاء‌الله بتوانیم در بازی پیش رو موفق باشیم و خوشحال‌شان کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه