شمانیوز
کد خبر : 935407

آنخل دیماریا معتقد است که بازی کنار بازیکنانی چون گرت بیل، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در باشگاه و تیم ملی باعث شده که او دچار محدودیت شده و حضورش در ضربات آزاد فقط در تمرینات بوده است‌.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  بازیکن تیم ملی آرژانتین در پاریسن ژرمن نشان داده که می تواند ضربات آزاد مرگباری به ثمر برساند. اما در تیم های مختلف به دلیل حضور فوق ستاره ها در کنارش این فرصت را پیدا نکرده بود. در رئال مادرید این وظیفه بر عهده بیل و رونالدو بود و در تیم ملی  آرژانتین  نیز لیونل مسی عهده دار این کار بود.

دیماریا در این باره گفت:  " من همیشه به سختی برای این موضوع تلاش کرده ام. همیشه بازیکنانی چون مسی در تیم ملی و کریستیانو رونالدو در رئال مادرید و منچستریونایتد حضور داشتند. همیشه بازیکنان برتر در کنار من بوده اند که گل های بسیاری به ثمر می رساندند.

11

اما من آرام آرام یاد گرفتم. هرگز نباید آموختن را ترک کرد. همیشه فضا برای پیشرفت هست. در مادرید فقط ضربات آزاد در تمرینات به من می رسید چون در بازی برای رونالدو و بیل بود. وقتی در پاریسن ژرمن این فرصت در اختیارم قرار گرفت و خوش شانس بودم که گل می‌شد. این نکته مهمی است. "

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه