شمانیوز
کد خبر : 935411

سرمربی جدید پیکان می گوید بدون لابی سرمربی این تیم شده است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  عبدالله ویسی در مورد انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: ببینید به جز من این تیم 14 گزینه دیگر داشت، مربی هایی بوده اند که حاضر بودند مجانی بیایند و حتی با خودشان پول بیاورند اما من نه سیاسی آمدم، نه دلالی داشتم و نه کسی از نماینده های مجلس سفارشم را کرده بود.

او ادامه داد: برای سرمربیگری پیکان 15  گزینه بودیم  ولی رزومه من را با آنها مقایسه کردند و افتخار می کنم به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شدم.

سرمربی جدید پیکان در پاسخ به این سوال که حکم او را شیعی امضا کرد یا گرشاسبی هم گفت: هر دو در جلسات بودند و من از آقای شیعی حکم را گرفتم. هیئت مدیره من را حمایت کردند. تشکر می کنم از آقای فرکی که تیمش خیلی خوب است، هم از نظر فنی و هم اخلاقی و ایشان خودشان خواستند بروند و کسی آقای فرکی را از کار برکنار نکرد.

ویسی در مورد کار سخت پیکان برای ماندن در لیگ برتر هم گفت: ببیند من تجربه این کار را با صبا و استقلال خوزستان هم داشتم و این تیم ها را در لیگ برتر نگه داشتم. من پیکان و بازیکنانش را کاملا می شناسم، در لیستی که اول فصل به پیکان دادم 7 بازیکن هم اکنون در پیکان بازی می کنند. مطمئن باشید این تیم در لیگ برتر می ماند و از این بابت نگرانی ندارم و 14 مربی دیگر که کاندیدا بودند هم اگر می دانستند این تیم در لیگ برتر نمی ماند هرگز اعلام آمادگی نمی کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه