`
شمانیوز
شما نیوز

ستاره رئال مادرید بالاخره برگشت!

انتظار به سر رسید. ده هفته پیش بود که ادن هازارد در بازی رئال مادرید و پاری سن ژرمن مصدوم شد. او حالا آماده بازگشت به میادین برای رئال است. او به بازی با اتلتیکو مادرید نرسد، اما به نظر می‌رسد که در بازی پنجشنبه جام حذفی برابر رئال سوسیه‌داد بازی خواهد کرد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  او در بازی ماه نوامبر در لیگ قهرمانان مقابل پی‌اس‌جی زمین را لنگ‌لنگان ترک کرد. در ابتدا تصور می‌شد که مصدومیت او جزئی است و او تنها چند روز غایب است. اما آزمایش‌های بیشتر نشان داد که این بازیکن 29ساله دچار ترک‌خوردگی مچ پا شده است، و به این ترتیب بود که او 14 بازی را از دست داد.

او در این مدت در ال‌کلاسیکو و دربی مادرید نتوانست بازی کند، و در دیدارهای سوپرجام اسپانیا هم حاضر نشد. اما حالا او در شرایطی برمی‌گردد که اوضاع برای رئال عالی است. مردان زین‌الدین زیدان تنها چهار بازی تا فتح جام حذفی فاصله دارند، در صدر جدول لالیگا هستند و دیدارهای آسانی هم پیش رو دارند، و خود را برای لیگ قهرمانان آماده می‌کنند.

هازارد هنوز 1000 دقیقه هم برای رئال بازی نکرده و دقایق بازی او روی عدد 982 است. او در جدول دقایق بازی برای رئال در رده 15ام است، حتی پایین‌تر از گرت بیل. او در تمامی رقابت‌ها 13 بار بازی کرده، تنها یک گل زده و دو گل هم ساخته است. 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها