شمانیوز
کد خبر : 935667

اریک آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا، تایید کرد که این باشگاه علاقمند است که پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم آرسنال، را به جمع بازیکنان خود اضافه کند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ مدافع عنوان قهرمانی لالیگا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب یک مهاجم بود چرا که لوییس سوارز به دلیل مصدومیت تا پایان فصل از میادین دور خواهد بود. اوبامیانگ 30 ساله اخیرا به شدت به بارسلونا لینک شده اما در نهایت این انتقال نهایی نشد و آبیدال با تمجید از مهاجم تیم ملی گابون، تاکید کرد که باشگاه در تابستان یک مهاجم جذب خواهد کرد. مدیر ورزشی بارسا در این باره به روزنامه اسپانیایی اسپرت گفت: " من اوبامیانگ را می‌شناسم.

او رزومه بسیار خوبی دارد. بازیکن مهمی است و در تیمش بسیار سرنوشت ساز است. جذب بازیکنانی با این رزومه همیشه خوب است و می‌تواند به باشگاه کمک کند. باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. منطقی است که در تابستان یک بازیکن شماره نه جذب کنیم. می‌دانیم که سوارز با قدرت بازخواهد گشت اما باید در تابستان یک بازیکن تراز اول به تیم اضافه کرد.

لیستی از بازیکنانی چون اولیویه ژیرو، فرناندو یورنته یا اوبامیانگ وجود دارد اما به چند دلیل تصمیم گرفتیم که در ژانویه بازیکنی را جذب نکنیم. "

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه