شمانیوز
کد خبر : 935676

دیلتا لئوتا یکی از خبرنگاران سرشناس شبکه DAZN ایتالیاست که با ستارگان مختلف فوتبال این کشور صحبت کرده است، از مربیان گرفته تا سگران فوتبال.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ لئوتا که سابقه مصاحبه با ژوزه مورینیو و کریستیانو رونالدو را دارد، با ستاره پرتغالی یوونتوس هم رابطه خوبی دارد. حالا این خبرنگار ایتالیایی در مورد سلیقه غذایی رونالدو صحبت کرده است.

کارشناس ایتالیایی می گوید که از شام خوردن با کریستیانو زیاد لذت نبرده است. وی اظهار داشت:" اگر قرار باشد که بین شام خوردن با مورینیو و رونالدو یکی را انتخاب کنم، مورینیو را انتخاب می کنم چرا که رونالدو سالاد و سینه مرغ می خورد. رونالدو بعد از شام هم نوشیدنی های بند قند می خورد. به همین خاطر ترجیح می دهم که با او شام خوردم."

رونالدو به عنوان یک ورزشکار کاملا حرفه ای به رژیم غذایی خود اهمیت زیادی می دهد و به همین علت ترجیح می دهد که غذای سالم و ورزشکارانه بخورد که شاید خیلی از افراد عادی با آن کنار نیایند و به نظر می رسد که این مجری سرشناس ایتالیایی چندان دوست نداشته باشد که با رونالدو غذا بخورد چرا که ترجیح می دهد که غذاهایی متفاوت تر و احتمالا خوشمزه تر از غذاهای کریستیانو را سرو کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه