شمانیوز
کد خبر : 935677

بعد از جنجال ایجاد شده در باشگاه بارسلونا و صحبتهای عجیب اریک آبیدال مدیر ورزشی این تیم از یک سو و پاسخ تند لیونل مسی به اظهارات او از سوی دیگر، حالا همه در انتظار اخبار تازه ای از بارسلونا هستند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ در این میان رسانه های اسپانیایی گمانه زنی کرده بودند که احتمالا تا ساعاتی دیگر آبیدال از سمتش استعفا خواهد داد و یا رئیس باشگاه کاتالان او را برکنار خواهد کرد؛ اما برخلاف همه این گمانه زنی ها، جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا، تصمیم دیگری گرفته و قصد دارد تا اوضاع را آرام کند.

او که امروز برای شرکت در یک رویداد کاری به بروکسل بلژیک سفر کرده است، صبح امروز با اریک آبیدال تماس گرفت و سپس با لیونل مسی تلفنی صحبت کرد تا بحران ایجاد شده را آرام کند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، بارتومئو بر این باور است که می تواند این بحران را مدیریت کند و شرایطی به گونه ای نیست که نیاز به اتخاذ تصمیماتی دراماتیک باشد و می توان قضیه را ختم به خیر کرد. بارتومئو معتقد است که برکناری اریک آبیدال راهکار مناسبی برای رویارویی با این بحران نیست و چالش پیش رو این است که اتحاد را به تیم بازگرداند تا بارسلونا بتواند در هفته های حساس و سرنوشت ساز به نتایج مطلوبی برسد. 

آنها باید حالا خودشان را برای بازی شان در جام حذفی مقابل اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه سن ممس آماده کنند و در فاز سرنوشت ساز فصل به تمرکز و آرامش نیاز فراوانی خواهند داشت و از نظر بارتومئو، این آرامش، با برگزاری مراسم آشتی کنان میان آبیدال و بازیکنان بارسا حکمفرما خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه