`
شمانیوز
شما نیوز

راز جوانی و شادابی پوست سرخیو راموس لو رفت

سرخیو راموس کاپیتان باتجربه و توانای رئال مادرید از جمله فوتبالیست هایی است که اهمیت زیادی به ظاهرش می دهد. او در کنار آنکه یک فوتبالیست تراز اول و قابل است، همواره در دنیای مد هم حضور دارد و در انتخاب لباسهایش دقت زیادی به کار می گیرد و درعین حال به سلامت و مسائل زیبایی اش نیز بهای زیادی می دهد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  حالا طبق گزارش مجله لوک، راموس اخیرا با مراجعه به کلینیک زیبایی،  چهره اش را جوانسازی کرده است. در این گزارش به این نکته اشاره کرده که راموس خطوط اخم و خط و چروکهای صورتش را با تزریق بوتاکس برطرف کرده است و خط خنده اش را ترمیم کرده و در نتیجه به طور کلی پروسه جوانسازی را برروی صورتش انجام داده و حالا شیک تر از همیشه است.

البته این اولین باری نیست که راموس به سراغ راهکارهای پزشکی زیبایی می رود و چند سال پیش هم به خاطر تنفس سخت، عمل جراحی رینوپلاستی (جراحی بینی) را انجام داده بود و یک بار دیگر هم برای برطرف کردن شکستگی و انحراف بینی اش که در جریان یک مسابقه فوتبال رخ داده بود، زیر تیغ جراحی رفته بود. در عین حال او با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی در اسپانیا، به اصلاح ایرادات فکش پرداخته بود و حالا با تزریق بوتاکس چهره اش جذاب تر و جوان تر از همیشه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها