شمانیوز
کد خبر : 935725

گمانه زنی های جدید بر این مبنا است که امیر قلعه نویی از لیست گزینه های احتمالی هدایت تیم ملی کنار گذاشته شده و جای خود را به دراگان اسکوچیچ داده است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  روزهای متمادی گذشته و هنوز بر سر انتخاب سرمربی تیم ملی اختلاف نظر و مشکلاتی وجود دارد. رسانه ها هر روز گزینه ای جدید را به عنوان سرمربی حتمی تیم ملی معرفی می کنند اما به فاصله چند ساعت یا چند روز تکذیب می شود. پس از نزدیک شدن امیر قلعه نویی به تیم ملی و مخالفت مسئولان باشگاه سپاهان با جدایی او، گمانه زنی جدیدی مطرح شده که دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم صنعت نفت که همین روز گذشته قرارداد خود را با این تیم آبادانی فسخ کرد، به تیم ملی نزدیک شده و مسئولان فدراسیون فوتبال در حال مذاکره با وی هستند. 

البته این سرمربی کروات از روز اول در لیست گزینه های هدایت تیم ملی قرار داشته اما کفه ترازوی مسئولان به نفع علی دایی و امیر قلعه نویی سنگینی می کرد.

این که در این مقطع و پس از کش و قوس های فراوان، یک سرمربی خارجی برای تیم ملی انتخاب شود کمی عجیب به نظر می رسد علی الخصوص اسکوچیچی که در فوتبال ایران دستاورد چشم گیری نداشته و روز گذشته در صفحه شخصی خودش اعلام کرد به دلیل مشکلات شخصی باید به کشور خودش برگردد و شرایط ادامه حضور او در ایران مهیا نیست! 

حالا باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال چه واکنشی به این خبر خواهند داشت. آیا مثل بسیاری از گزینه های مطرح شده تکذیب می شود یا تصمیم اسکوچیچ برای خروج از ایران تغییر خواهد کرد؟!

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه