شمانیوز
کد خبر : 935767

در فاصله کمتر از ۳ ساعت تا آغاز دربی ، حدود ۱۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و این در حالی است که بسیاری از آنها به دلیل مشکلات سایت بیلت‌فروشی سرگردان شده‌‌اند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال و در قالب دربی 91 پایتخت از ساعت 15:30 امروز (پنچشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران رودرروی هم صف‌آرایی خواهند کرد.

* مشکلاتی که در تهیه بلیت اینترنتی برای هواداران وجود داشت باعث شده هواداران زیادی از ساعت‌ها قبل در ورزشگاه آزادی سرگردان باشند و منتظرند تا بتوانند به طریقی وارد شوند. اکثر آنها از شهرستان‌های دور و نزدیک به ورزشگاه آمده‌اند.

* بارها از میکروفن به هواداران اعلام شد اگر بلیت ندارند ورزشگاه را ترک کنند چرا که محال است تا پایان بازی هواداری را به داخل راه دهند.

* هواداران اعتراض داشتند اگر بدون بلیت راه نمی‌دهید مشکل سایت بلیت فروشی را حل کنید یا حداقل بلیت کاغذی بفروشید.

* چند فرد که به راحتی می‌شد آنها را شناسایی کرد اقدام به فروش بلیت با قیمت‌های گزاف می‌کردند، این در حالی است که اکثر تماشاگران با مشکل مالی مواجه هستند.

* وقتی خبر مذاکره جدی فدراسیون فوتبال با دراگان اسکوچیچ برای هدایت تیم ملی به گوش هواداران رسید آنها از این خبر استقبال نکردند و در مصاحبه‌های خود با دوربین‌ها ضمن بیان مشکلات خود راجع به تهیه بلیت، اسکوچیچ را گزینه مناسبی برای تیم ملی نمی‌دانستند.

* در فاصله کمتر از 3 ساعت تا آغاز دیدار پرسپولیس و استقلال، تنها حدود 15 هزار هوادار سرخابی در ورزشگاه حضور دارند. حضور کم تماشاگران در بازی امروز، نمی‌تواند با مشکلات و اختلال در سامانه اینترنتی فروش بلیت الکترونیکی بی‌ربط باشد.

* تماشاگران دو تیم سرخابی دقایقی روی سکوهای ورزشگاه آزادی علیه هم شعار سر دادند و باهام درگیری لفظی پیدا کردند.

* تماشاگران پرسپولیس قرار است برای قدردانی از مقام شامخ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، طرح موزائیکی تصویر این شهید را به اجرا درآوردند.

* با نام‌گذاری دربی 91 به نام شهید ابراهیم هادی، مسئولان اجرایی ورزشگاه تمثال این شهید والامقام را در کنار زمین قرار دادند تا بازیکنان دو تیم با اهدای شاخه‌های گل یاد و خاطره شهید ابراهیم هادی را زنده نگه دارند.

* با امکان خرید بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی از سوی هواداران دو تیم، بر تعداد تماشاگردان دو تیم در طبقه دوم افزوده می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه