`
شمانیوز
شما نیوز

من مقصر شکست هستم!

کیکه ستین سرمربی باشگاه بارسلونا بعد از باخت 0-1 تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو و حذف درمرحله یک چهارم پایانی جام حذفی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرد که در این بازی همه چیز برای تیمش خوب پیش رفته به جز نتیجه نهایی بازی.

من مقصر شکست هستم!

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   ستین درپایان این بازی که با حذف بارسا از گردونه رقابتها همراه شد به خبرنگاران گفت:« به جز نتیجه بازی، همه چیز خوب پیش رفت. در جریان بازی، ترشتگن هیچ مهاری انجام نداد و دروازه بان حریف سه یا چهار مهار خوب داشت. شاید می شد بازی بهتر تمام شود. ما از این تورنمنت کنار می رویم و این خیلی دردناک است ولی تصویری که از خودمان ارائه دادیم، تصویر خیلی خوبی بود. همه چیز خوب پیش رفت به جز نتیجه بازی و حذفمان از گردونه رقابتها. من در مجموع راضی هستم.»

ستین درمورد عملکرد شاگردانش دراین بازی ادامه داد:« بازی دقیقا همانطوری بود که می خواستیم. در جریان تمام نیمه دوم کاملا اوضاع تحت کنترل بود؛ حیف شد که نتوانستیم در هیچ یک از این موقعیتها از حریف پیش بیفتیم ولی باید به تیم حریف تبریک گفت. من اصلا اعتماد به نفسم را از دست نداده ام. نتیجه بازی مهم است ولی حسی که از یک بازی در ذهن افراد باقی می ماند هم اهمیت زیادی دارد. تیم ما درسطح خوبی ظاهر شد. ما کاملا از حریف برتر بودیم. کنترل کردن بازی اتلتیک بیلبائو اصلا کار ساده ای نیست. آنها همیشه در پیاده سازی ایده هایشان خیلی خوب کار می کنند.»

بخش بعدی صحبتهای ستین درمورد گل دیرهنگام اینیاکی ویلیامز در وقتهای تلف شده بازی بود، هنگامی که فرصتی برای جبران برای بازیکنانش باقی نماند:« متاسفانه گل را در زمانی دریافت کردیم که دیگر فرصتی برای واکنش نشان دادن نبود. بعضی روزها نمره عملکردت 10 از 10 است ولی به گل نمی رسی؛ بعضی روزها نمره ات 1 است ولی گلزنی می کنی. نمی دانم چرا؛ شاید این موضوع به اعتماد به نفس بازیکنان برمی گردد.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied