شمانیوز
کد خبر : 935999

سرمربی جدید تیم ملی، کار سختی برای جلب نظر منتقدانش دارد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  اغراق نیست اگر بگوییم انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی، جامعه رسانه‌ای و طرفداران تیم ملی را شوکه کرده. اگر چه مرد کروات، در هر تیمی که بوده تاثیر مثبت گذاشته  منتهی منتقدان او عقیده دارند نام این مربی برای نیمکت تیم ملی کوچک است. 

کافی است امروز جلد روزنامه‌های ورزشی و حتی صفحات ورزشی  روزنامه‌های سیاسی را ببینید تا متوجه شوید که انتخاب فدراسیون فوتبال، برای خیلی از اهالی رسانه، قابل هضم نبوده است.

اصلا بعید نیست که اسکوچیچ در اولین کنفرانس خبری‌اش، با سوالات انتقادی متعددی مواجه شود و باید دید سرمربی جدید تیم ملی که سابقه کل کل کردن با خبرنگاران را دارد، در پست جدیدش چگونه با خبرنگاران کنار خواهد آمد.

یکی از موارد چالش برانگیز، رقم قرارداد او با فدراسیون فوتبال است.  اگر چه دیروز خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که قرارداد دراگان اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال، 3 ساله و حدود 5 میلیارد تومان برای هر سال است، اما به نظر می‌رسد قرارداد او مرحله به مرحله باشد و در صورت موفقیت در هر مرحله، قرارداد او به صورت اتوماتیک برای مرحله بعدی تمدید خواهد شد.

تازه ترین خبر درباره رقم قرارداد اسکوچیچ را صادق درودگر رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال داده. درودگر اعلام کرده قرارداد اسکوچیچ، 200 هزار دلار است و چند دقیقه پیش مقابل فدراسیون فوتبال هم به خبرنگاران گفت که رقم قرارداد حتی سالی ۲۰۰ هزار دلار است که آن هم عجیب به نظر می رسد.

آخرین قیمت دلار در بازار ارز، 13500 تومان بوده که اگر دلار را با این نرخ به ریال تبدیل کنیم، رقم قرارداد اسکوچیچ، 2 میلیارد و 700 میلیون تومان است و فعلا هر بازی تیم ملی با سرمربیگری این مرد کروات در ۴ بازی آینده هر بازی، 675 میلیون تومان برای فدراسیون فوتبال هزینه خواهد داشت. علی برکت الله!

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه