شمانیوز
کد خبر : 936059

ایستادن پشت ضربه پنالتی اعتماد به نفس خاصی برای هر بازیکن لازم دارد اما دیدار سوپرکاپ ژاپن اتفاق عجیب و جالبی را در این زمینه رقم زده است.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  دو تیم ویسل کوبه و یوکوهاما در دیدار سوپرکاپ فوتبال ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند و کار به ضربات پنالتی کشید. پس از این که 4 ضربه اول به گل تبدیل شده و نتیجه بازی 2 - 2 شد، هیچ یک از حاضرین در ورزشگاه تصور نمی کرد که شاهد اتفاقات بعدی باشد. 9 پنالتی پس از آن همگی از دست رفت و در نهایت این تیم  ویسل کوبه بود که موفق شد به این شرایط دیوانه وار پایان دهد و در نهایت پس از زدن 14 ضربه پنالتی با نتیجه 2 - 3 پیروز میدان شود.

بازی در وقت های قانونی با نتیجه 3 - 3 مساوی به پایان رسیده بود و یوکوهاما اولین پنالتی را به گل تبدیل کرد. پس از آن آندرس اینیستا موفق شد بازی را برای ویسل کوبه به تساوی بکشاند. دو ضربه بعدی نیز وارد دروازه شد و پس از آن بود که این مارات عجیب آغاز شد. توماس فرمایلن، مدافع سابق آرسنال، نیز جز بازیکنانی بود که موفق شد ضربه خود را به گل تبدیل کند.

هوتارو یاماگوچی، بازیکن تیم ملی ژاپن، چهاردهمین ضربه پنالتی بازی را وارد دروازه حریف کرد تا بازی به پایان رسیده و جام قهرمانی به ویسل کوبه برسد. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه