شمانیوز
کد خبر : 936182

ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه ای پاری سن ژرمن تمایل زیادی داشت تا در بازار نقل و انتقالات زمستانی با جدایی از این تیم به اتلتکیو مادرید منتقل شود. تمام فکر و ذکر او برروی انتقال به اتلتیکو متمرکز بود، تا جایی که طبق گزارش منتشره در روزنامه اکیپ، کاوانی پیشنهاد انتقال به بارسلونا در آخرین روز بازار نقل و انتقالات زمستانی را رد کرد و امیدوار بود تا به تیم مادریدی منتقل شود.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ سران باشگاه بارسلونا در روز سی و یکم ژانویه (روز پایانی بازار زمستانی) در صدد جذب کاوانی برآمده بودند و با مصدومیت لوئیس سوارز، آنها در جستجوی یک مهاجم توانا، به فکر جذب کاوانی افتاده بودند. اما کاوانی با اطلاع ازاینکه سوارز دیر یا زود به ترکیب تیمش بازخواهد گشت، تمایلی نداشت که با هموطن و دوستش برای حضور درترکیب اصلی تیم باشگاهی به رقابت بپردازد و از همین رو او ترجیح داد تا در پاری سن ژرمن بماند و منتظر باشد تا تکلیف انتقالش به اتلتیکو روشن شود. در گزارش روزنامه اکیپ در این باره می خوانیم:«حالا کاوانی قصد دارد تا در پاری سن ژرمن برای هر لحظه حضورش در ترکیب تیم بجنگد تا بتواند به رکورد 200 گل برای این تیم دست بیابد.»

البته منابع نزدیک به باشگاه اتلتیکومادرید اعلام کرده اند که ارتباط میان مدیران این باشگاه با نزدیکان کاوانی حسابی تیره و تار شده و مدیران اتلتیکو ناکامی شان در جذب کاوانی را تقصیر نزدیکان او انداخته اند؛ اما در گزارش اکیپ به این نکته اشاره شده که نباید این پرونده را بسته شده دانست. دراین رابطه می خوانیم:« اختلافات میان انریکه سرسو، رئیس باشگاه اتلتیکومادرید و نزدیکان کاوانی، مانع غیرقابل عبوری برای انتقال این بازیکن اروگوئه ای به اتلتیکو در تابستان نخواهد بود.»

این درحالی است که سران باشگاه اتلتیکو درحال حاضر تلاش برای جذب کاوانی را فراموش کرده اند. رئیس باشگاه اتلتیکو بعد از ناکامی تیمش در جذب کاوانی در بازار زمستانی گفت:« ارتباط برخی از بازیکنان با مدیربرنامه ها و خانواده هایشان حیرت آورد است.» و کمی بعد هم مدیربرنامه های کاوانی علیه رئیس اتلتیکو موضع گیری کرد و گفت:« انریکه سرسو (رئیس اتلتیکو) چه کار می کند؟ حتی نمی دانم او چه کاره است؟»

حالا از فرانسه خبر می رسد که سران دو باشگاه چلسی و منچستریونایتد قصد دارند تا در بازار تابستانی برای جذب کاوانی دست به کار شوند. لیگ برتر انگلیس لیگ جذابی برای ستاره های اروگوئه ای به نظر می رسد. از سوی دیگر و در صورت جدایی لائوتارو مارتینز از اینتر، سران نرآتزوری احتمالا برای جذب کاوانی به عنوان جانشین مارتینز دست به کار خواهند شد. در نهایت دیوید بکام رئیس باشگاه اینترمیامی هم تمایل زیادی برای جذب این مهاجم اروگوئه ای دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه