شمانیوز
کد خبر : 936183

جورجینا رودریگز نامزد اسپانیایی- آرژانتینی کریستیانو رونالدو، پنجشنبه شب، مجری گری فستیوال موسیقی سن رمو که مهمترین فستیوال موسیقی در ایتالیاست را برعهده داشت.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  در این مراسم کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس هم در سالن حضور داشت و نامزدش را دراین مراسم همراهی می کرد. بعد از اتمام فستیوال سن رمو، کریس رونالدو و جورجینا همراه با هم به منزلشان در تورین بازگشتند؛ اما جورجینا خبر نداشت که سورپرایز بزرگی در انتظار اوست.


چشمک زدن و عشوه های ریحانه پارسا در جشنواره فجر + فیلم و بیوگرافی


جورجینا حالا با انتشار ویدیوی کوتاهی در صفحه رسمی اش در اینستاگرام از این سورپرایز جذاب و هیجان انگیز خبر داده و نوشته:«وقتی با عشق به خانه ات حمله می کنند.

سورپرایز!!!» جورجینا رودریگز را در کنار فرزندان خانواده اش و چند نفر از دوستان صمیمی اش می بینیم. گویا دوستان نزدیک جورجینا با بهره گیری از غیبت کریس و جورجینا، به منزل آنها رفتند و با سورپرایز کردن نامزد جوان کریس، برای او جشن تولد کوچکی گرفتند؛ تولد جورجینا روز 27 ژانویه ، یعنی 12 روز پیش بود و او به دلیل مشغله های کاری نتوانسته بود تا تولدش را جشن بگیرد و حالا دوستانش او را سورپرایز کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه