شمانیوز

روملو لوکاکو پس از پیروزی درخشان اینتر برابر میلان و بازگشت به صدر جدول رقابت های سری آ می گوید که روحیه این تیم باعث کسب چنین پیروزی شد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛   اینتر در نیمه اول با دو گل از رقیب خود عقب افتاد اما توانست در نیمه دوم با 4 گل به بازی برگشته و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند. لوکاکو نیز در این دیدار موفق شد گل چهارم اینتر را وارد دروازه میلان کند.

این بازیکن که تا به حال 17 گل در رقابت های سری آ به ثمر رسانده پس از سوت پایان بازی به اسکای اسپرت ایتالیا گفت: " ما در نیمه دوم بسیار خوب بودیم. آنها در نیمه اول بهتر بودند چرا که فضای زیادی به آنها دادیم و عملکرد خوبی نداشتیم. با این حال در نیمه دوم به خوبی شرایط را مدیریت کردیم. ما بازگشت خوبی داشتیم و از این پیروزی خوشحال هستیم. فکر می کنم همه روحیه خوب تیم را دیدند.

ما هرگز تسلیم نمی شویم و همیشه به دنبال پیروزی هستیم. من به اینتر آمدم تا پیروز باشم و تنها هدفم این است که به تیم کمک کنم تا نتیجه بگیرد. می خواهم از هواداران، هم تیمی ها، آنتونیو کونته و همه کادر فنی برای حمایتی که از من دارند، تشکر کنم. "

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied