شمانیوز
کد خبر : 936504

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مهمترین نکته این بازی ستاره‌های تیم الدحیل است آن‌ها در خط دفاع بن عطیه و در خط حمله مانژوکیچ را دارند و رمز موفقیت پرسپولیس باید مهار این ستاره‌ها باشد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛ پایان رافت در گفت‌وگویی، در خصوص بازی پرسپولیس مقابل الدحیل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: روز‌های سخت پرسپولیس از راه رسیده است، پرسپولیس بعد از دربی باید با الدحیل، سپاهان و شهرخودرو بازی کند، البته که پرسپولیس همیشه در روز‌های سخت بهتر عمل می‌کند و قطعا این روز‌های سخت را هم به خوبی پشت‌سر خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: تیم از لحاظ فنی بسیار خوب شده و دیدیم جلوی استقلال دو بار عقب افتاد، اما بازی را برگرداند، امیدواریم این روند خوب جلوی الدحیل هم ادامه داشته باشد. مهمترین نکته این بازی ستاره‌های تیم الدحیل است، آنها در خط دفاع بن‌عطیه و در خط حمله مانژوکیچ را دارند و رمز موفقیت پرسپولیس باید مهار ستاره‌های الدحیل باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان تصریح کرد: الدحیل تیمی است که با خرید‌های گران‌قیمت می‌خواهد قهرمان شود، اما قطعا پرسپولیس با انگیزه‌ای که دارد می‌تواند با حداقل امتیاز به تهران برگردد و با روحیه مضاعف به مصاف سپاهان برود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه