شمانیوز
کد خبر : 936548

فرنکی دی یونگ، هافبک بارسلونا، می گوید که در دیدار برابر اتلتیک بیلبائو باید روی او و در دیدار شب گذشته برابر رئال بتیس باید روی لیونل مسی اعلام پنالتی می شد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  دو تیم رئال بتیس و بارسلونا شب گذشته به مصاف یکدیگر رفتند و این بازی در نهایت با نتیجه 2 - 3 به سود شاگردان کیکه ستین به پایان رسید. بتیس در دقایق ابتدایی بازی از روی نقطه پنالتی به گل رسید و این فرنکی دی یونگ بود که تنها 3 دقیقه بعد موفق شد روی پاس گل لیونل مسی دروازه حریف را باز کند. این بازیکن یکی از بهترین نمایش های چند وقت اخیر خود را در این دیدار به ثبت رساند. پس از بازی صحبت های بسیاری درباره عملکرد داوری مطرح شد و فرنکی دی یونگ نیز در این باره گفت:

" در دیدار برابر اتلتیک بیلبائو یک پنالتی صد در صد برای ما گرفته نشد و من اطمینان دارم چون خطای روی من انجام شد. امروز نیز آنها باید یک پنالتی به دلیل خطایی که روی مسی انجام شد، اعلام می شد اما این اتفاق نیز رخ نداد. من نمی خواهم حاشیه ای برای داوری ایجاد کنم و این یک انتقاد نیست فقط چیزی است که به آن فکر می کنم. " 

او در ادامه درباره عملکرد خود در این دیدار گفت: " من در حال بهتر شدن هستم اما هنوز به صورت کامل با شرایط تطابق پیدا نکردم. فکر می کنم بهتر از هفته پیش بازی کردم. مهم پیروزی و کسب سه امتیاز بود. ما هنوز فاصله نزدیک خودمان با رئال مادرید را حفظ کردیم. بازی با حضور مسی آسان می شود. من رابطه خاصی با او ندارم فقط به دنبال فضا می کردم و او من را پیدا می کند. "

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه