شمانیوز
کد خبر : 936549

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم مقابل الدحیل در خط حمله استوکس جایگزین اوساگونا شود چون قابلیت‌هایش را در دربی نشان داد.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگویی در خصوص بازی پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این بار اول نیست که با الدحیل بازی می‌کنیم، در بازی‌های قبلی نشان دادیم می‌توانیم این تیم را شکست دهیم و این بار هم قدرت این را داریم که با پیروزی به ایران برگردیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس در این چند روز روحیه خوبی داشته و طبق شنیده‌های ما واریزی هم داشته‌اند و با تمام قوا به قطر رفته‌اند و من امیدوارم که این بازی را ببریم، یا با حداقل امتیاز که کم از شکست الدحیل ندارد بازی را تمام کنیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: یحیی گل‌محمدی با لیگ قهرمانان آسیا آشنا است و این تجربه می‌تواند به پرسپولیس کمک کند اما نباید از ستاره‌های بزرگ الدحیل هم غافل شویم، این تیم در این سال‌ها با ثروت زیادی که دارد بازیکنان سطح اول اروپا را جذب کرده‌،مانژوکیچ و بن عطیه بازیکنانی هستند که پرسپولیسی‌ها باید با برنامه آنها را مهار کنند.

فنونی‌زاده در پایان گفت: به نظرم دست گل‌محمدی نسبت به برانکو و کالدرون بازتر است و این می‌تواند به پرسپولیس کمک کند، امیدوارم هم نورالهی و هم کامیابی نیا در این بازی فیکس بازی کنند تا خط میانی ما قوی شود و در خط حمله استوکس جایگزین اوساگونا شود چون قابلیت‌هایش را در دربی نشان داد و با تمام این مهره‌ها دست‌پر به ایران برگردیم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه