شمانیوز
کد خبر : 936720

حمید بوحمدان، هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد که آنها در بازی با استقلال تهران دنبال مساوی گرفتن از حریف تهرانی‌شان نیستند.

به گزارش  ورزشی شمانیوز و به نقل از فوتبالی ؛  حمید بوحمدان، با اشاره به آخرین وضعیت تیم ذوب‌آهن اظهار داشت: ما در نیم‌فصل دوم از لحاظ نتیجه‌گیری عملکرد خوبی داشتیم و از لحاظ تاکتیکی هم در حال پیشرفت هستیم. دو برد برابر پارس جنوبی و صنعت‌نفت به دست آوردیم و در بازی با تراکتور هم مستحق باخت نبودیم. شرایط ما رو به رشد است، ولی هنوز خیلی کار داریم و باید این‌قدر خوب امتیاز بگیریم که جایگاه مناسبی در جدول پیدا کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره کار کردن با میودراگ رادولوویچ خاطر نشان کرد: ایشان به تازگی هدایت تیم را بر عهده گرفته است و برای شناخت از فوتبال ایران به زمان بیشتری نیاز دارد. رادولوویچ به دفاع تیمی خیلی اهمیت می‌دهد و ما هم سعی می‌کنیم تا خواسته‌های این مربی را به بهترین شکل در زمین اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه تیمش در هفته بیستم لیگ برتر کار سختی برابر استقلال خواهد داشت، تصریح کرد: استقلال یکی از آماده‌ترین تیم‌های ایران است و بازی در ورزشگاه آزادی به هیچ عنوان آسان نیست. البته ما هم ذوب‌آهن هستیم و می‌خواهیم در تهران یک بازی خوب انجام داده و سه امتیاز را بگیریم. ما در هیچ مسابقه‌ای برای امتیاز حداقلی بازی نمی‌کنیم. این درست است که اتفاقات فوتبال نتایج را رقم می‌زند، ولی در بازی با استقلال دنبال مساوی نیستیم و می‌خواهیم برنده از زمین بیرون بیاییم. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه